Hervis Sport Kft.

Osztályvezető - Textil

Hatalmas sportszer-, sportcipő- és sportruházat választék, rendkívül előnyös szolgáltatások, szakképzett eladók, ez a: HERVIS. Szenvedélyünk a sport és a mozgás, mindemellett szentül hisszük, hogy a csapatban rejlik az erő.
Keressük motivált, lelkes és fejlődni vágyó új kollégánkat.
Lehet, hogy Te vagy az? Jelentkezz még ma, hogy kiderüljön!

Hervis – Mozdulj meg!
BUDAPEST - WESTEND

Főbb feladatok, munkák:

  • Az osztály munkatársainak vezetése, fejlesztése
  • Az áruházvezető munkájának támogatása
  • Színvonalas kiszolgálás és egységes üzletkép biztosítása
  • Az osztály üzemeltetésének irányítása, összefogása
  • A célok elérésének biztosítása az eladói csapatnak adott utasítások és a kontrol segítségével
  • Tanácsadás, értékesítés
  • Kasszázás és termékbemutatás
  • Panaszkezelés és leltár
  • Backoffice és adminisztratív tevékenységek
  • Termékbiztosítás és címkézés
  • Raktári és szervizes tevékenységekben való részvétel
  • Tanulóink folyamatos képzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú kereskedelmi végzettség
  • Kiváló kommunikációs- és szervezési készség
  • Kezdeményező és javaslatépítő készség
  • Vevőközpontú gondolkodás
  • Maximális megbízhatóság, szakmai elhivatottság
  • Társaságkedvelő, teljesítményorientált és terhelhető
  • Érdeklődés a sport és a divat iránt
  • Gyakorlatorientáltság
  • Sportos, ápolt megjelenés
  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság MS Office ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német és / vagy angol alapszintű nyelv ismerete
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Kereskedelem területén szerzett felsőfokú végzettség
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Egy dinamikusan növekvő cég biztonsága
  • Versenyképes jövedelem
  • Előrelépési lehetőség
  • Céltudatos csapat
  • Képzési lehetőség
  • Dolgozói kedvezmények

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1062 Budapest, Váci út 1-3.

Jelentkezését és fényképes önéletrajzát e-mailben várjuk.