A Richter Gedeon Nyrt.

Készítményfejlesztési Főosztályának

Fejlesztési Analitikai

osztálya

Osztályvezető helyettest

keres analitikai fejlesztési területre.

Főbb feladatok

  • Analitikai fejlesztési munkák regulatory és GMP szabályok szerinti szakmai irányítása;
  • a fejlesztési analitikai csapat munkájának szervezése, inspekciókon való részvétel;
  • a készítményfejlesztési projektek analitikai tevékenységeinek tervezése, felügyelete;
  • társegységekkel való szakmai kapcsolattartás;
  • a területre vonatkozó szabályzatok ismerete és értelmezése a törzskönyvi elvárások szerint;
  • beruházási tervek készítése;
  • riportálás a projektek analitikai eredményeiről a projektvezetés felé.

Elvárások

  • Vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész végzettség;
  • 3 év fejlesztési analitikai területen szerzett vezetői tapasztalat;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • precizitás, szabálykövetés;
  • megfelelő konfliktuskezelés, döntéshozatal, valamint szervezési képességek megléte;
  • önállóság a magasabb szintű döntések előkészítése kapcsán;
  • diplomatikus, erősen asszertív kommunikációs készség és konfliktus tűrőképesség.

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő beosztás;
  • változatos feladatok;
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka;
  • folyamatos fejlődési lehetőség;
  • elkötelezett, lendületes csapat;
  • innovatív, hosszútávú, biztos munkahely;
  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái.

Kérjük, hogy jelentkezésével szakmai önéletrajzát és motivációs levelét szíveskedjék eljuttatni.