Osztályvezető (árutörzsadat-kezelő osztály)

Értékünk a kollégánk!

Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 6000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladataid

  • 7 fős árutörzsadat-kezelő osztály felelősségteljes és önálló vezetése
  • munkatársak oktatása, betanítása és motiválása
  • munkafolyamatok optimalizálása és koordinációja osztályon belül és a társosztályokkal
  • munkaterv és statisztikák készítése
  • részvétel a vállalatirányítási rendszer és az ahhoz kapcsolódó modulok fejlesztésében és tesztelésében
  • kapcsolattartás az anyavállalattal és más Lidl vállalatokkal
  • a törzsadatkezelő osztály szolgáltatói feladatkörének a felügyelete
  • részvétel az osztály napi munkafolyamataiban
  • ad hoc feladatok ellátása

Profilod

  • felsőfokú végzettség
  • megbízható német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • vállalatirányítási rendszerek kezelésében szerzett legalább 1 éves gyakorlat
  • vezetői tapasztalat
  • prioritások kezelése, precíz munkavégzés
  • átlagon felüli kommunikációs és problémamegoldó készség
  • törekvés a fejlődésre

Amit kínálunk:

  • változatos munkakör egy dinamikus, fiatalos csapatban
  • hazai és nemzetközi karrierlehetőség
  • folyamatos szakmai fejlődés, képzések
  • versenyképes fizetés
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 86%-a helyett a 100% térítése
  • Lidl kártya
  • nagy értékű egészségprogram

JELENTKEZZEN MOST

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.