Osztályadminisztrátor (Beszerzés)

Főbb feladatok

  • A Beszerzési Osztályvezető munkájának támogatása
  • Az osztály ügyeinek általános adminisztrációja
  • Az osztály általános HR adminisztrációja (jelenléti ív, létszámterv, értékelés, rotáció, étkeztetés)
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Osztályköltségvetés nyomon követése, számlaügyintézés
  • Megrendelések, beszerzések ügyintézése
  • Az osztály tevékenységével kapcsolatos rendezvények szervezése
  • Az osztály Kaizen tevékenységének adminisztrációja
  • Jelentések, kimutatások, prezentációk, elemzések és statisztikák készítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Ügyviteli IT rendszerek ismerete
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Esztergom