Pannonjob Kft.

Összeszerelő (Százhalombatta)

Feladatok:

    • Autóipari termékek kézi összeszerelése;
    • A gyártósori folyamatokhoz kapcsolódó gépek kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum 8 általános iskolai végzettség;
    • Álló, járó munka vállalása;
    • 2 műszakos munkarend vállalása;
    • Pontos, precíz munkavégzés.
    • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Középfokú végzettség;
    • Összeszerelésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

    • 2 műszakos munkarend;
    • Versenyképes alapbér és kiemelt béren kívüli juttatások + teljesítményhez kötött bonusz
    • Változatos munka és családias légkör;
    • Modern, tiszta munkakörnyezet;
    • Hosszú távú, biztos munkalehetőség;
    • Ingyenes céges buszjáratok több irányból: Adony, Pusztaszabolcs, Besnyő, Dunaújváros, Iváncsa, Beloiannisz, Érd, Tárnok, Martonvásár, Ráckeresztúr, Ercsi

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2440 Százhalombatta