Prohumán 2004 Kft.

Áprilisban béremeléssel vár Székesfehérvár egyik legmeghatározóbb autóipari gyára! Ne maradj le róla, jelentkezz most! Kiemelt bérezéssel és extra juttatásokkal keresünk székesfehérvári partnercégünk részére ingyenes céges buszjáratokkal

Összeszerelő operátor

munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelésben való aktív részvétel
  • Csoportvezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés
  • Munkavégzéshez használt gépek tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszak vagy folyamatos 6+2 munkarend vállalása
  • Rugalmasság, megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alapbér bruttó 240.000 Ft + megemelt 40-50%-os műszakpótlékok
  • Nettó 10.000 Ft jelenléti bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat közel 195 településről
  • Bruttó 350.000 Ft éves cafeteria keret

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár

Jelentkezés gombra kattintva azonnal meg tudja pályázni a munkalehetőséget!

Egyéb információ:

Jelentkezz most és állj munkába egy héten belül!