Autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Összeszerelő operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Összeszerelési feladatok ellátása
  • Alkatrészek gyártásában való részvétel
  • Gépek rendeltetésszerű használata
  • Munkaterület tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3 műszak vállalása (05:40 – 14:00, 13:40 – 22:00, 21:40 - 06:00)
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Monotóniatűrés
  • Alapfokú iskolai végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Azonnali munkakezdés
  • Gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér + egyéb juttatások (cafetéria + teljesítményprémium + jelenléti bónusz + műszakpótlékok)
  • Jó, dinamikus csapat
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Bejelentett, hosszú távú munkaviszony
  • Ingyenes céges buszjárat: Zagyvarékas, Újszász, Abony, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa
  • Utazási költségtérítés (Bérlet és jegy 86% vagy benzinköltség térítés)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Munkavégzés helye:

2314 Halásztelek

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy érdeklődjön az alábbi telefonszámon: +36 70 197 5290.