ÖSSZESZERELŐ -OPERÁTOR

Székesfehérvári autóipari partnercégünk számára keresünk OPERÁTORI munkakörbe munkatársakat folyamatos műszakba

Feladatok:

  • Összeszerelés
  • Gépek kiszolgálása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség

Amit kínálunk:

  • B° 235.000 Ft alapbér (tapasztalat függvényében emelkedhet)
  • 40%-os műszakpótlék
  • B° 20.000 Ft cafeteria
  • B° 15.000 Ft teljesítmény bónusz
  • Étkezési támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkába állás
  • Bejárás támogatása vagy
  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről:
    Aba, Alap, Alsótöbörzsök, Bakonycsernye, Balatonbozsok, Balatonfőkajár, Balinka, Belsőbáránd, Berhida, Bodajk, Bodakajtor, Cece, Csala, Csetény, Csór, Csősz, Csőszpuszta, Dég, Dunaújváros, Enying, Fehérvárcsurgó, Felsőkörtvélyes, Füle, Hantos, Inota Készenléti ltp., Inota-falu, Iszkaszentgyörgy, Jásd, Jenő, Kabókapuszta, Káloz, Kincsesbánya, Kiscséripuszta, Kisláng, Kőszárhegy, Középbogárd, Lajoskomárom, Lepsény, Lovasberény, Mecsér, Mezőkomárom, Mezőszentgyörgy, Mezőszilas, Moha, Mór, Nádasdladány, Nagylók, Ősi, Öskü, Pátka, Peremarton, Perkáta, Pétfürdő, Polgárdi, Sárbogárd, Sárkeresztes, Sárkereszttúr, Sárkeszi, Sárosd, Sárpentele, Sárrét, Sárszentágota, Sárszentmihály, Sárszentmiklós, Seregélyes, Simontornya, Soponya, Szabadbattyán, Szabadegyháza, Szabadhidvég, Szápár, Tác, Tés, Töbörzsök, Úrhida, Várpalota, Vértesacsa

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár