Nemo Work Kft.
Munkatársat keresünk

Összeszerelő operátor

pozícióba.
Autóipari partnerünk részére KERESÜNK munkatársakat OPERÁTOR pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

FELADATOK
  • Önálló, utasítás szerinti munkavégzés
  • Hüvelyek, szelepek, csatlakozók bepréselése
  • Vezetékek szerelése, bilincsek szerelése, préselése
  • Vezetékek be és kihajlítása sablon használatával
  • Ellenőrző idomszerek használata, csomagolás
  • Minőségi problémák szakszerű kezelése, a termék jelölése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ha szeretnéd, hogy a te kezed munkája is benne legyen a prémium autómárkák modelljeiben
  • ha egy lelkes, fiatalos közösség megbecsült tagjaként töltenéd a mindennapjaidat
  • ha stabil, hosszú távú munkahelyet keresel
  • ha versenyképes fizetésre és vonzó béren kívüli juttatásokra vágysz

Amit kínálunk:

AMIT KÍNÁLUNK
  • Stabil, biztos munkahely
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Cafeteria juttatás (br. 38.750 Ft/hó)

KEZDŐ FIZETÉS - átlag havi nettó - 207.000-215.000 Ft

INGYENES BUSZJÁRAT AZ ALÁBBI VONALAKON:
Tatbánya-Vérteszőlős-Tata-Almásfüzítő
Almáspuszta-Naszály-Mocs-Kocs-Nagyigmánd-Kisigmánd-Csém
Vérteskethely-Ászár-Kisbér-Ete-Csép-Tárkány-Nagyigmánd-Bábolna-Ács

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

210.000 - 217.000 Ft

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

2900 Komárom, Bánki Donát utca

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!