A Flex Magyarország egyik legnagyobb vállalata, hat telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon – közel 10,000 munkavállalót foglalkoztat.
A pátyi gyáregységünk csapatába keresünk:

Összeszerelő Operátor

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Megadott sablon, munkautasítás alapján történő elektronikai egységek összeszerelése
  • Anyagáramlás ellenőrzése csomagolás és összeszerelés között
  • Csomagolási feladatok elvégzése, csomagolóanyagok kezelése
  • Alapanyagok előkészítése, kezelése
  • Küldemények összekészítése
  • Munkahelyi rend fenntartása

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló, megbízható feladat-végrehajtás
  • Kézügyesség, jó megfigyelő képesség, tanulékonyság

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz, műszakpótlékok, helyi vagy lakhatási támogatás
  • professzionális, modern munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • jó hangulatú és összetartó csapat

    Munkavégzés helye: Páty, Szent József út 4. (M1 Üzelti Park) Céges busztjáratot több útvonalon biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Páty, Szent József út 4.

Kérjük, kattintson a "Jelentkezem" gombra, illetve érdeklődjön a 06-80-205-192-es telefonszámon.

A Flex nem fogad el kéretlen önéletrajzokat fejvadászoktól, munkaerő-közvetítő cégektől, vagy díj alapú toborzási szolgáltatásokat.
A Flex az esélyegyenlőséget tiszteletben tartó munkáltató, a munkaerő-kiválasztási döntéseket érdem, képesítések és képességek alapján hozza meg. A Flex nem alkalmaz hátrányos megkülönböztetést a foglalkoztatási lehetőségek és gyakorlatok során életkor, faj, vallás, bőrszín, nem, származás, családi állapot, szexuális orientáció, nemi identitás, veterán állapot, fogyatékosság, terhesség, illetve bármely más, jog által védett állapot alapján. A Flex a tőle elvárható mértékben lehetőséget biztosít arra, hogy a fogyatékkal élő képzett pályázók is részt vehessenek a kiválasztási folyamatban. Kérjük, tudassa velünk, ha bármilyen speciális feltétel biztosítására van szüksége ahhoz, hogy részt tudjon venni a kiválasztási folyamatunkban. A megadott e-mail címen csak észszerű, Flex munkakörre vonatkozó jelentkezési kérelmek megvizsgálására kerül sor.

Köszönjük, hogy a Flexet választotta.