PyroGroup Kft.

Összeszerelő munkatárs

A PyroGroup Kft. egy vertikálisan integrált tudományos és technológiai innovációs vállalat, amely komplex megoldásokat fejleszt az orvostechnológiai vállalatok és a gyógyszeripar számára. Kifinomúlt érzékelőket, kalibrátorokat, kiegészítőket és alkalmazási szoftvereket integrált rendszerbe foglaló termékeinket a világ több, mint 30 országában vezető világcégek használják nagy megelégedettséggel.

Olyan összeszerelő munkatársat keresünk, aki a legfejlettebb technológiákat alkalmazó, dinamikus, multidiszciplináris csapat tagja lenne, amelyben kutatók, mérnökök és technikusok dolgoznak együtt a sikerért.

Főbb feladatok, munkák:

  1. Saját gyártású egyedi műszerek a összeszerelése, tesztelése
  2. Az összeszerelő részlegben lévő feladatok elvégzése
  3. Meghibásodott műszerek javítása
  4. Szerelési folyamatok fejlesztésében való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  1. Jó kézügyesség
  2. Műszaki érzék
  3. Pontos, megbízható és felelősségteljes munkavégzés
  4. Írott műveleti eljárások értelmezése, követése, betartása
  5. Dokumentációs készség (az elvégzett munka szabvány szerinti dokumentációja)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  1. Számítástechnikai ismeretek
  2. Megfelelő gyakorlati jártasság

Amit kínálunk:

  1. Hosszútávú munkalahetőség. Vállalatunkra nincsenek negatív hatással a gazdasági bizonytalanságok, mint például a jelenlegi világjárvány
  2. Versenyképes kompenzáció
  3. Színvonalas/változatos szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  4. A legújabb technológiák megismerése és alkalmazása

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6726 Szeged, Fürj utca 92.