Ubrankovics kft (Ubrankovics Kft.)

Az Ubrankovics Gerenda-és készházgyártó kft 1990 - ben alapított családi vállalkozás , mára Magyarország egyik vezető házgyártója . A folyamatos fejlődés és egyre nővekvő igények kielégítésének érdekében összeszerelő csapatunkba keresünk új kollégákat akik szeretnének egy biztos családisas légkörben működő cégnél elhelyezkedni.

Bővülő csapatunkba

Összeszerelő munkatársat (előregyártott házak)

keresünk.

Feladatok:

    • Előregyártott fal-tető-fődém elemek összeállítása a megadott műszaki rajzok alapján
    • Kommunikáció a gyártástervezőkkel a gyártás
    • hatékonyságának érdekében
    • Munkadarab mérése, ellenőrzése
    • Problémák, eltérések jelentése a művezetőnek
    • Kiegészítő burkolatok (fa, lambéria, gipszkarton) felrakása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Faépítészetben szerzett tapasztalat
    • Önálló munkavégzés
    • Jó problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet
    • Folyamatos fejlesztés iránti elkötelezettség
    • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
    • Csapatmunka iránti elkötelezettség
    • Építőipari tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Szakirányú végzettség (ács-állványozó, asztalos, kőműves)
    • Könnyűszerkezetes épületek kivitelezésében szerzett tapasztalat
    • B kategóriás jógosítvány

Amit kínálunk:

    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Fejlődési, tanulási lehetőség
    • Tiszta, modern munkakörnyezet
    • Biztos, stabil munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Vas megye

Havi nettó fizetési keret:

250 000 HUF