S-Forrás Kft.

Összeszerelő munkás

Főbb feladatok, munkák:

    Pécelre, egy járműipari alkatrészek gyártásával foglalkozó vállalathoz keresünk tapasztalattal rendelkező ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOROKAT!

Az álláshoz tartozó elvárások:

    3 műszak, 8 órás munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Összeszerelésben vagy gyártásban/gyárban műszakban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    Átlag nettó bérezés: 190.000 - 230.000
    Ingyenes céges busz: Céges busz: Nagykáta, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Tápióság, Tápiógyörgye, Tápiószele, Farmos, Nagykáta, Szentmártonkáta, Tápiószecső, Sülysáp, Mende, Gyömrő, Maglód.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2119 Pécel

Havi nettó fizetési keret:

190 000 HUF

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!