Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Humánia HRS Group Zrt. (HUMÁNIA HRS GROUP ZRT. )

Összeszerelő munkás

Hirdetés szövege:

    A Humánia HRS Group Zrt kecskeméti autóipari partnercége számára keres összeszerelő munkatársakat.
    Feladatok:
    -ajtórendszerek kézi összeszerelése, kapcsolodó dokumentáció elvégzése,
    - a munkavállaló által összeállított berendezések önálló ellenőrzése,
    -gyártási berendezések tisztítása.
    Elvárások:
    -három műszakos munkarend vállalása,
    -monotónia tűrés, terhelhetőség, jó állóképesség,
    -jó kézügyesség, precíz, fegyelmezett és felelősségteljes munkavégzés,
    -bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány.
    Amit kínálunk cserébe:
    -azonnali munkalehetőség,
    -stabil háttér, jó hangulatú, fiatalos csapat,
    -versenyképes juttatási csomag (cafeteria már a belépéstől kezdve)
    -munkábajárás támogatása: buszbérlet esetén 100%, gépkocsi esetében 30 Ft/km.
    -képzési, továbbfejlődési lehetőségek multinacionális környezetben.
    Bérezés:
    180.000 Ft/hó + pótlékok, béren kívüli juttatás havonta nettó 15.000 Ft

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kecskemét

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Összeszerelő munkás
  • Rövid pozíció név: Összeszerelő munkás
  • Hirdető cég: Humánia HRS Group Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kecskemét
  • Feladatok: A Humánia HRS Group Zrt kecskeméti autóipari partnercége számára keres összeszerelő munkatársakat.Feladatok:-ajtórendszerek kézi összeszerelése, kapcsolodó dokumentáció elvégzése,- a munkavállaló által összeállított berendezések önálló ellenőrzése,-gyártási berendezések tisztítása.Elvárások:-három műszakos munkarend vállalása,-monotónia tűrés, terhelhetőség, jó állóképesség,-jó kézügyesség, precíz, fegyelmezett és felelősségteljes munkavégzés,-bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány.Amit kínálunk cserébe:-azonnali munkalehetőség,-stabil háttér, jó hangulatú, fiatalos csapat,-versenyképes juttatási csomag (cafeteria már a belépéstől kezdve)-munkábajárás támogatása: buszbérlet esetén 100%, gépkocsi esetében 30 Ft/km.-képzési, továbbfejlődési lehetőségek multinacionális környezetben.Bérezés:180.000 Ft/hó + pótlékok, béren kívüli juttatás havonta nettó 15.000 Ft
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-11-16