2018-ban elindult Steering üzleti egységünk munkája is. Ehhez tartozó üzemünkben olyan elektromechanikus kormányszervók készülnek a nemzetközi autóipar számára, melyeket budapesti fejlesztőközpontunk mérnökei terveznek.
A Camshaft üzleti egységhez tartozó üzemünk fő profilja hengerfejbe integrált vezérműtengelyek gyártása. Ezek rendkívül innovatív és költséghatékony alkatrészek, hiszen kevesebb nyersanyag-felhasználással készülnek és kis súlyuknak köszönhetően csökkentik a fogyasztást, valamint a gyártás energiaigényét is.

Összeszerelő - Gépbeállító

Jászfényszarui partnercégünk számára munkatársakat keresünk. Hengerfejbe integrált vezérműtengely, valamint a budapesti kompetencia központjukban fejlesztett elektromechanikus kormányszervók gyártásához. A munkavégzés helye: 5126 Jászfényszaru Thyssenkrupp utca 1. (Jászfényszaru ipari park)

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépek felkészítése a termelésre és működésük biztosítása
  • Minőségellenőrzés
  • Üzemzavarok elhárítása
  • Munkavédelmi előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló terülten szerzett tapasztalat
  • Gyártósori tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafetéria
  • Bónuszrendszer

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Munkavégzés helye:

5126 Jászfényszaru