Job Force Iskolaszövetkezet

Összeszerelő diákmunka ( Budapest IX. Kerület)

A Job Force Iskolaszövetkezet nappali tagozatos diákok és hallgatók számára biztosít diákmunka és gyakornoki lehetőségeket országszerte.

Főbb feladatok, munkák:

orvosi készülékek moduljainak összeszerelése
alkatrészek minőségi vizsgálata, hiba jelzése

Mennyit kereshetsz?
br. 1400 Ft óránként

Milyen beosztásban?
heti min. 20-25 órában
előre egyeztetettek alapján, 6-8 órás műszakokban
délelőttös, és délutános műszakban, rugalmasan

Hol?
Budapest IX. Kerület

Az álláshoz tartozó elvárások:

18. életév betöltése
legyél diák, nappali aktív, vagy 25 éves korig passzív tagozatos tanulói jogviszonnyal
kézügyesség
összeszerelésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

A Jelentkezem gombra kattintva küldd el fényképes önéletrajzod és felvesszük Veled a kapcsolatot.

Kérjük csak abban az esetben jelentkezz, amennyiben rendelkezel nappali tagozatos aktív, vagy 25 éves korig passzív hallgatói jogviszonnyal.