Biztonság – Megbecsülés – Fejlődés – BIZTOS MUNKA

Összeszerelői munkalehetőség- PÉCELEN

NETTÓ 190-256 000 Ft/hó kereseti lehetőség – ami emelkedhet!!!

Ami itt vár RÁD:

  • MODERN, TISZTA, folyamatosan bővülő gyáregység
  • HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség
  • Bruttó 1264 Ft-os órabér +
  • MAGAS catetéria
  • HÓNAP dolgozója BÓNUSZ
  • CSAPAT és EGYÉNI bónusz
  • Munkavállaló - központú hozzáállás – Barátságos, családias légkör
  • BETANÍTÁS, szakmai támogatás
  • BEJELENTETT munkahely
  • CSUPÁN napi 7 óra 20 perc munkavégzés
  • FIZETETT munkaközi SZÜNETEK
  • NINCS kötelező TÚLÓRA- de ha szeretnél, vállalhatsz!
  • INGYENES céges buszjáratok
  • Munkaruha

Amiket cserébe kérünk Tőled:

  • SZERESS új dolgokat megtanulni
  • LÉGY eltökélt és jelentkezz
  • VÉGZETTSÉGET NEM kérünk, csupán a 8 általános iskolai bizonyítványt
  • LÉGY KÍVÁNCSI és próbáld ki a több műszakos munkarendet (2,3,4 műszak van)
  • SZÁMÍTHASSUNK RÁD, hosszú távban gondolkodj- cserébe TE is számíthatsz ránk!

Munkád során a következők lesznek a feladataid:

  • Alapanyagok betöltése a gyártógépekbe
  • Gyártás során használatos gépek kezelése (félautomata/automata)
  • Csavarási, - pattintási, - ragasztási és forrasztás feladatok elvégzése
  • Elkészült elemek ellenőrzése
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása

CSATLAKOZZ hozzánk, személyesen:

  • Nagykáta: Minden kedden, 14:00-kor, Dózsa György út 14.
  • Gödöllő: Minden szerdán, 09:00-kor, Szabadság tér 6.
  • Budapest: Minden hétköznap,1065. Bajcsy – Zsilinszky út 51. (4-es kapucsengő)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pécel

Vagy HÍVJ minket:
• 0630/ 309 2881;
• 0630/ 523 6115
• „Jelentkezem” gomb