Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet
(OGYÉI)
Eszközminősítő és Kórháztechnikai Igazgatósága (EMKI)
álláslehetőséget kínál

orvostechnikai eszköz CE tanúsítási szakértő és/vagy (vezető) auditor

munkakör betöltésére határozatlan időtartamra, teljes munkaidőben

    Intézetünk, mint az orvostechnikai eszközök magyarországi piacvezető tanúsítója, tevékenységének bővítése és szolgáltatásainak fejlesztése érdekében olyan szakemberek jelentkezését várja, akik szakértői, auditori feladatok ellátását vállalják.

    Releváns végzettség: orvos, mikrobiológus, biomérnök, gyógyszerész, ill. egyéb egészségügyi felsőfokú végzettség, villamosmérnök, gépészmérnök, ill. bármely műszaki felsőfokú végzettség, ha orvostechnikai tapasztalattal rendelkezik a jelentkező.

Ellátandó feladatok:

  • szakterületüknek megfelelő hazai és külföldi orvostechnikai eszköz gyártók gyártási körülményeinek, termékeik megfelelőségének, műszaki dokumentációjának vonatkozó uniós szabályozások és az EMKI saját belső eljárásai alapján történő értékelése CE jel használathoz,
  • szakértői tevékenységben részvétel

Előírt végzettség, szakmai tapasztalat:

  • felsőfokú végzettség a fenti területeken
  • legalább 4 év, szakterületén igazolható szakmai tapasztalat

Elvárt képességek, ismeretek:

  • jó kommunikációs készség, ügyfél-centrikusság
  • angol nyelvismeret (más nyelv ismerete előny)
  • számítógép felhasználói ismeret
  • szakmai fejlődésre nyitott, dinamikus hozzáállás
  • gyakori utazás vállalása belföldön és külföldön egyaránt
  • jó stressztűrő képesség, pontosság
  • gépjármű vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • szabványossági és/vagy klinikai vizsgálatokban szerzett releváns tapasztalat
  • auditálás területén szerzett szakmai tapasztalat, preferáltan orvostechnikai eszköz területen
  • az orvostechnikai eszközökről szóló 93/42/EEC és/vagy az in vitro diagnosztikai orvostechnikai eszközökről szóló 98/79/EC irányelv, ill. a honosított jogszabályok ismerete
  • ISO 9001 / ISO 13485 szabvány ismerete
  • vezető auditori végzettség
  • jártasság orvosi eszközök sterilizálásában (tiszta téri folyamatok, validálás, stb.)
  • orvostechnikai eszköz gyártónál szerzett tapasztalat (implantátum gyártás, IVD eszköz, stb)
  • IEC 60601 szabványsorozattal kapcsolatos mérésekben szakmai tapasztalat
  • jártasság orvosi eszközök, implantátumok gyártásában.
  • szoftver validálásban szerzett tapasztalat

Feltételek:

  • magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet

Jogviszony és illetmény:

    A kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. rendelkezései szerint határozatlan idejű kormányzati szolgálati jogviszony, teljes munkaidő.

Amit az OGYÉI kínál:

    innovatív és nyitott légkör, dinamikus környezet, folyamatos fejlesztésben érdekelt munkatársak, képzési és önképzési lehetőségek. Változatos tevékenység, minőségügyi auditori képzés finanszírozása, ill. egyéb szakmai fejlődési lehetőségek biztosítása, szakirányú továbbképzések támogatása.

Jelentkezéshez csatolandó:

  • Fényképes, részletes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Végzettségekről, szakképzettségekről szóló okiratok másolatai
  • Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázatot az elbírálásban részt vevő személyek megismerjék
  • Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak – a pályázati eljárással összefüggésben szükséges – kezeléséhez hozzájárul.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Orvos, Szakorvos
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Biotechnika
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Albert Flórián út 3/A.

• elektronikus úton vagy
• postai úton az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet Humánerőforrás Főosztály – 1051 Budapest, Zrínyi u. 3. címen.
• a jelentkezésen kérjük feltüntetni: „Auditori tevékenységre” az elektronikus levél tárgyában vagy a postai borítékon.

Jelentkezési határidő: 2019. október 31.
A munkakör betölthető: kiválasztást követően minden hónap 1-je vagy 15. napja, 6 hónap próbaidő kikötésével.

A munkakör betöltésének feltétele: 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány benyújtása.

A munkáltatóval kapcsolatos további információ a honlapon található. A kiírással kapcsolatos szakmai kérdésekkel László Imre mb. főosztályvezetőhöz fordulhatnak. Elérhetősége: +36 20 268-7595