VENTIV

Ventiv Health a gyógyszeripari állások szakértője.

Több, mint 20 éves munkaerő-közvetítési tapasztalatunkkal Önnek is segítünk megtalálni álmai munkahelyét. Forduljon hozzánk bizalommal! Jelentkezzen most!

Innovatív gyógyszeripari partnerünk számára munkatársat keresünk

Orvoslátogató

munkakörbe

(Győr-Moson-Sopron és Vas megye)

Feladatok:

  • Képviselet és kapcsolattartás a terület szakorvosaival
  • A cég készítményeinek népszerűsítése, eredményes piaci szereplésük elősegítése
  • Meghatározott számú napi látogatás előkészítése, megszervezése, lebonyolítása, lejelentése
  • Az aktuális üzleti terv teljesítése
  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken

Elvárások:

  • Rendeleti végzettség
  • 1-2 év orvoslátogatói tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, autóvezetési gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Sikerorientáltság
  • Határozott fellépés
  • Nagyfokú önállóság, precizitás, terhelhetőség

Amit kínálunk:

Partnerünk kiemelkedő juttatási csomagot, professzionális hátteret kínál a sikeres pályázónak.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szombathely, Sopron, Kőszeg, Sárvár, Körmend, Kapuvár

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.