Magyarország vezető dermokozmetikai márkájának medical csapatába bővülés miatt energikus

Orvoslátogató / trénert

keresünk

Feladatok:

  • A cég termékeinek ismertetése a területéhez tartozó bőrgyógyászok, gyermekorvosok és védőnők körében
  • Új potenciális partnerek felkutatása
  • Patikai és regionális tréningek, klinikai referálók megtartása
  • Szakmai rendezvényeken, konferenciákon való részvétel
  • Tréninganyagok, prezentációk készítése az adott hallgatóság igényeinek megfelelően
  • Vállalati értékeink képviselete

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, preferáltan egészségügyi
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Nagyfokú önállóság, megbízhatóság, magabiztos fellépés
  • Ügyfélközpontú hozzáállás, proaktív személyiség
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Utazásra való hajlandóság
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Orvoslátogatói tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos bónusz és cafeteria
  • Szolgálati gépjármű, számítógép, tablet és telefon
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér
  • Továbbképzéseken való részvétel
  • Lendületes, támogató, családias csapatszellem
  • Vonzó és jól ismert vállalati márka
  • Elsősorban budapesti, kecskeméti vagy szegedi jelentkezők pályázatát várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát és rövid motivációs levelét a 'Jelentkezem' gombra kattintva, a bérigény megjelölésével.