Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Budapest
Kereskedelmi Vezérigazgatóság

Orvoslátogató

Feladatok:

  • A területen lévő partnerek (orvos/patika) látogatása
  • A területen lévő véleményformálókkal való szakmai partnerség kialakítása, kapcsolattartás
  • Vényköteles készítmények szakmai képviselete
  • Üzleti tervek teljesítése
  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken, kongresszusokon
  • Projektfeladatok ellátása

Elvárásaink:

  • Gyógyszerismertetői engedélyhez szükséges végzettség (orvos, gyógyszerész, egészségtudományi vagy biológus diploma)
  • Gyógyszeriparban, RX területen szerzett releváns tapasztalat és kialakult kapcsolatrendszer
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Határozott, proaktív, céltudatos személyiség
  • Kreatív, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Vas/Zala megyei lakhely

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű, béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai képzés és fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Orvos, Szakorvos
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Vas megye, Zala megye

Ha szeretnél egy dinamikus és professzionális cég csapatának tagja lenni, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Orvoslátogató
  • Hirdető cég: TEVA Gyógyszergyár Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Vas megye, Zala megye
  • Feladatok: A területen lévő partnerek (orvos/patika) látogatása A területen lévő véleményformálókkal való szakmai partnerség kialakítása, kapcsolattartás Vényköteles készítmények szakmai képviselete Üzleti tervek teljesítése A cég képviselete szakmai rendezvényeken, kongresszusokon Projektfeladatok ellátása
  • Elvárások: Gyógyszerismertetői engedélyhez szükséges végzettség (orvos, gyógyszerész, egészségtudományi vagy biológus diploma) Gyógyszeriparban, RX területen szerzett releváns tapasztalat és kialakult kapcsolatrendszer Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség Csapatmunkára való nyitottság Határozott, proaktív, céltudatos személyiség Kreatív, önálló munkavégzés B kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-06-21
  • Lejárati dátum: 2018-07-12
Állás, munka még: TEVA Gyógyszergyár Zrt.>