SALUS Kft.
  • A SALUS Kft. a gyógyászati segédeszköz gyártása és forgalmazása terén jelentős múltra visszatekintő, 1990 óta folyamatosan működő magyar tulajdonú vállalkozás. A cég neve ez idő alatt összefonódott a magas színvonalú egészségügyi szolgáltatás fogalmával. Ezt egyfelől az általa gyártott minőségi, egyedi gyártású ortopédtechnikai eszközeinek és a cég által képviselt cégek világszínvonalú gyógyászati-, rehabilitációs (modern sebkezelés, kompressziós terápia, inkontinencia ellátás, ízületi rögzítők, házi betegápolás) termékeinek köszönheti. Másfelől az igazán minőségi szolgáltatást a cég magasan képzett és elkötelezett szakemberei nyújtják, személyes odafigyelés és gondoskodás formájában.
  • Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

    Orvoslátogató

    Főbb feladatok, munkák:

    • 29 éve stabilan működő cég keres bővülő csapatába talpraesett, küzdő típusú, kitartó orvoslátogatókat, intelligens és hagyományos kötszerek, inkontinencia termékek illetve ortézisek ismertetésére.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • Egészségügyi végzettség
    • Saját informatikai eszközök (számítógép és internetkapcsolat)
    • Szakmai tapasztalat
    • Meglévő kapcsolatrendszer
    • Heti jelentések töltése
    • B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Gyógyászati segédeszköz piac ismerete
    • Felsőfokú egészségügyi végzettség

    Amit kínálunk:

    • Folyamatos szakmai fejlődés
    • Stabil háttér
    • Szakmai képzések
    • Megegyezés szerinti bejelentett alapjövedelem + jutalék
    • Egyéb juttatások megegyezés szerint

    Állás, munka területe(i):

    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Orvoslátogató, Patikalátogató
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

  • Email címünkre várjuk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét.