Jöjjön és csatlakozzon a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

Új molekulák, új gyógyszerek, új eljárások, új technológiák – a Richternél kiteljesedhetnek az innovatív elmék. Ezerfős kutató-fejlesztő bázisunkkal nemcsak Magyarország, de az egész közép-kelet-európai régió egyik legjelentősebb innovációs központját tudhatjuk magunkénak. Az alkalmazott tudományos munka mellett, az egyéni kutatási témákat, a publikálást, a tudományos életben való aktív részvételt is támogatjuk.

A Richter Gedeon

Orvoslátogató

munkatársat keres

Miskolc, Mezőkövesd, Tiszaújváros területére.

Feladatai

  • saját, földrajzilag meghatározott részen kapcsolattartás háziorvosokkal, szakorvosokkal, gyógyszertárakkal, a Richter termékeinek promotálása, kitűzött teljesítménycélok elérése;
  • látogatások megtervezése, lebonyolítása és információk visszacsatolása a cég felé;
  • orvosok részéről felmerülő kérdések megválaszolása;
  • szakmai konferenciákon, képzéseken való részvétel, majd a megszerzett tudás fenntartása, fejlesztése és gyakorlatban hasznosítása.

Amit várunk

  • orvos, gyógyszerész, gyógytornász, diplomás ápoló, fogorvos, biológus, biomérnök, vegyészmérnök vagy egyéb egészségügyi főiskolai végzettség;
  • min. 2-3 év orvoslátogatói tapasztalat;
  • gépjármű-vezetői engedély és vezetési tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • meggyőző fellépés, határozott személyiség;
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.

Amit itt várja:

  • versenyképes jövedelem és bónuszrendszer;
  • munkavégzéshez jól karbantartott céges autó, laptop és mobiltelefon;
  • tanulási lehetőség, belső tréningeken való részvétel;
  • színes termékpaletta, vonzó vállalati márka;
  • biztos háttérrel rendelkező, magyar multinacionális vállalatnál való munkavégzés.

Egyéb információ:

A munkaviszony határozott időre, kb. 2 évre szól.

Várjuk bérigénnyel megjelölt jelentkezését, legyen része a 120 éves tudományos sikertörténetnek!