Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cégéhez, a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és
a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik
legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő
bázisával a közép-kelet-európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű
készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

Társaságunk

Orvoslátogató

    munkatársat keres
    Komárom-Esztergom megye, illetve Mór, Bicske és Gárdony látogatására
    referenciaszám: 30007698

Feladatok:

  • saját, földrajzilag meghatározott részen kapcsolattartás háziorvosokkal, szakorvosokkal, gyógyszertárakkal, a Richter termékeinek promotálása, kitűzött teljesítménycélok elérése;
  • látogatások megtervezése, lebonyolítása és információk visszacsatolása a cég felé;
  • orvosok részéről felmerülő kérdések megválaszolása;
  • szakmai konferenciákon, képzéseken való részvétel, majd a megszerzett tudás fenntartása, fejlesztése és gyakorlatban hasznosítása.

Elvárások:

  • orvos, gyógyszerész, fogorvos, biológus, biomérnök, vegyészmérnök, diplomás ápoló, dietetikus vagy egyéb egészségügyi főiskolai végzettség;
  • min. 2 év orvoslátogatói gyakorlat;
  • gépjármű-vezetői engedély és vezetési tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • meggyőző fellépésű és jó megjelenésű, határozott személyiség;
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és bónuszrendszer;
  • munkavégzéshez jól karbantartott céges autó, laptop és mobiltelefon;
  • tanulási lehetőség, belsős tréningeken részvétel;
  • színes termékpaletta, vonzó vállalati márka;
  • biztos háttérrel rendelkező, magyar multinacionális vállalatnál való munkavégzés.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Orvos, Szakorvos
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Komárom-Esztergom megye

Kérjük, hogy jelentkezése során önéletrajzát bérigénye megjelölésével szíveskedjen csatolni.