Randstad Hungary Kft.

Gyógyszergyártással és kereskedelemmel, klinikai kutatások koordinálásával foglalkozó Partnerünk részére keresünk ORVOSLÁTOGATÓ munkatársat BARANYA MEGYE egyes városainak regionális területére.

A keresés országosan TÖBB RÉGIÓRA vonatkozóan is FOLYAMATBAN van.

Orvoslátogató

Főbb feladatok, munkák:

A vállalat termékeinek ismertetése és értékesítése a felkeresett egészségügyi szakemberek számára (szakorvosok, házi orvosok, patika)

A marketingterv meghatározott aktivitásainak, programjainak implementálása értékesítési oldalról

Termékkör szempontjából releváns vevőkör feltérképezése

Értékesítési folyamat kereteinek az egyéni területre szabott megtervezése és a kitűzött célok megvalósítása

Területi képviselet ellátása, orvoslátogatás

A területi adatok elemzése, akciótervek kidolgozása

A munkavégzés tervezése, dokumentálása

Az egyénre meghatározott büdzsé menedzselése

Kapcsolattartás az egyéb funkcionális egységekkel

 A munkavégzéshez szükséges magas színvonalú szakmai ismeretek elsajátítása, szinten tartása

Ad-hoc jelleggel részvétel projektekben

Riportálás területi értékesítésért felelős vezető részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

Releváns felsőfokú végzettség

Előny: Orvos/gyógyszerész végzettség

Min. 1 éves orvoslátogatói tapasztalat, preferált: 2-3 éves orvoslátogatói tapasztalat

Középszintű angol nyelvtudás

Rugalmas, határozott személyiség

Csapatjátékos attitűd

Energikus - Tanulni, fejlődni vágyó, motivált személy

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag (alapbér, teljesítménybér)

Céges telefon, tablet, autó

Hosszú távú fejlődési lehetőség

Támogató munkakörnyezet, barátságos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pécs

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.