Tisztelt Álláskereső

Nemzetközileg is elismert gyógyszeripari cégként a Zentiva megbízásából keresünk új Kollegákat a következő pozícióba:

ORVOSLÁTOGATÓ – országos

Cégünk a magyar és nemzetközi gyógyszeripar elismert szereplője. Csapatunk ereje a források egyedi kombinációjában rejlik: menedzsmentünk több évtizedes gyógyszeripari tapasztalatát ötvözzük a legfrissebb trendeknek megfelelő egyedi megoldásokkal.

Főbb feladatok:

  • A területen lévő háziorvosok, szakorvosok látogatása
  • A cég készítményeinek népszerűsítése
  • A területen, a kiadott marketing stratégiai irányelvek betartása
  • Hosszú távú partneri kapcsolatok kiépítése a meghatározott célcsoporttal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Orvoslátogatói gyakorlat
  • Orvos/gyógyszerész/egészségügyi főiskolai/vegyész/biológus diploma
  • A meghirdetett területen élő kapcsolatrendszerrel rendelkezzen a háziorvosok és szakorvosok körében
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, B kategóriás jogosítvány
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Pontosság
  • Szervezőkészség

Előny:

  • működő tüdőgyógyász és háziorvosi kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges gépjármű, mobiltelefon, laptop
  • Négyhavonta elérhető prémium, a mindenkori szabályzásnak megfelelően
  • Cafetéria rendszer
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Fiatal, lendületes csapat

Egyéb információ az állásról:

Területek: Magyarország területén belül.

  • Kizárólag orvoslátogatói tapasztalattal és a területen élő kapcsolatrendszerrel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető