G.L. Pharma Magyarország Korlátolt Felelősségű Társaság

Törzskönyvezett gyógyszerek forgalmazásával foglalkozó, a magyarországi gyógyszerpiacon régóta sikeresen működő vállalkozás, a G.L Pharma Magyarország Kft

munkatársat keres

Orvoslátogató

munkakörbe

Feladatok:

A cég portfoliójának ismertetése meghatározott célcsoport - elsődlegesen neurológus és pszichiáter szakorvosok, háziorvosok - részére Jász-Nagykun-Szolnok, és Hajdú-Bihar megyék területén a kijelölt intézményekben

A forgalmazott gyógyszerekkel kapcsolatos szakmai segítség

Piackutatás, üzletfejlesztés, az ügyfélkör kiépítése, bővítése, üzleti tervek elkészítése és annak megvalósítása

Elvárásaink:

Orvoslátogatási tevékenység végzéséhez szükséges végzettség megléte

B kategóriás jogosítvány

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

Min. 1 éves orvoslátogatói tapasztalat

Pontos, precíz, megbízható, értékesítés orientált személyiség

Jó problémamegoldó képesség, kapcsolatépítésben szerzett tapasztalat

Utazási hajlandóság

Elsősorban a látogatandó területen lévő lakhely

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, önálló, dinamikus munkakör,
  • Versenyképes bér, Cégautó, mobiltelefon, laptop
  • Folyamatos képzés,
  • Változatos feladatok.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Orvos, Szakorvos

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Rugalmas munkavégzési hely - Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben kedveli a nagy önállóságot igénylő, sok kihívást jelentő munkát, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.