FIRE-ENAMEL KFT
Dinamikusan fejlődő, nagy múltú Gyógyszert és Orvostechnikai eszközt forgalmazó cég részére keresünk Budapestre három terápiás területre szakorvos látogató kollégákat.

ORVOSLÁTOGATÓ

Feladatok:

  • A cég termékeinek értékesítése
  • Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása, kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Konkurenciafigyelés
  • Kapcsolattartás stratégiai ügyfelekkel
  • Ajánlatok, szerződések elkészítése és nyilvántartása
  • Direkt kampányok lebonyolítása
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • Reportok és jelentések készítése a Management felé

Elvárások:

  • Egészségügyi végzettség
  • Értékesítési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű, élő számítástechnikai ismeret (Excel, Word, Outlook)
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Vevőközpontú gondolkodásmód, sikerorientált személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzés, proaktivitás
  • Terület: Budapest és Pest megye egyes kistérségei

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó, laptop, telefon

Előny:

  • Kiterjedt, releváns kapcsolati tőke Pulmonológus, Fül-orr-gégész, Bőrgyógyász
  • Több éves tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és szakmai háttere megfelel az elvárásoknak várjuk fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.