Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Santen Gyógyszergyár kifejezetten originális szemészeti gyógyszerek kifejlesztésére és gyártására specializálódott. Cégünk piacvezető Japánban, illetve az elsők között van Európa számos országában. Magyarországon a második legnagyobb szemészeti gyógyszercég vagyunk, évről évre dinamikusan növekedve.

Orvoslátogatói csapatunkba keresünk kollégát Dél-Nyugat-Magyarország területére. (Látogatandó megyék: Zala, Somogy, Fejér, Tolna, Baranya, Bács-Kiskun megyék).

Orvoslátogató (Dél-Nyugat Magyarország)

Főbb feladatok, munkák:

    • A cég termékeinek promóciója szemész szakorvosoknak, gyógyszertáraknak és optikáknak
    • Kapcsolatépítés és fenntartás a célcsoportba tartozó szemész szakorvosokkal, gyógyszerészekkel, gyógyszertári és optikai dolgozókkal
    • Szakmai rendezvényeken a cég képviselete

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú felsőfokú végzettség (orvosi, gyógyszerészi, egészségügyi főiskolai, biológusi vagy vegyész diploma)
    • Orvoslátogatóként szerzett értékesítési tapasztalat
    • Kiváló kommunikációs és értékesítési képesség
    • Nagyfokú önállóság, megbízhatóság és mobilitás
    • Dinamizmus, eredményorientáltság, üzleti szellem
    • Jó problémamegoldó képesség és szervezőkészség
    • Precíz, szabálykövető munkavégzés
    • "B" kategóriás vezetői engedély alapos vezetői tapasztalattal
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem (fizetés + forgalomfüggő jutalom)
    • Cégautó, laptop, mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Orvos, Szakorvos
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Fejér megye, Somogy megye, Tolna megye, Zala megye

Amennyiben szeretne egy dinamikusan növekvő cég professzionális csapatának tagja lenni, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Orvoslátogató (Dél-Nyugat Magyarország)
  • Hirdető cég: SANTEN OY MAGYARORSZÁGI KERESKEDELMI KÉPVISELETE
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Fejér megye, Somogy megye, Tolna megye, Zala megye
  • Feladatok: A cég termékeinek promóciója szemész szakorvosoknak, gyógyszertáraknak és optikáknak Kapcsolatépítés és fenntartás a célcsoportba tartozó szemész szakorvosokkal, gyógyszerészekkel, gyógyszertári és optikai dolgozókkal Szakmai rendezvényeken a cég képviselete
  • Elvárások: Szakirányú felsőfokú végzettség (orvosi, gyógyszerészi, egészségügyi főiskolai, biológusi vagy vegyész diploma) Orvoslátogatóként szerzett értékesítési tapasztalat Kiváló kommunikációs és értékesítési képesség Nagyfokú önállóság, megbízhatóság és mobilitás Dinamizmus, eredményorientáltság, üzleti szellem Jó problémamegoldó képesség és szervezőkészség Precíz, szabálykövető munkavégzés "B" kategóriás vezetői engedély alapos vezetői tapasztalattal Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elvárt végzettség: Egyetem
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-15