Novartis olyan innovatív egészségügyi megoldásokat kínál, amelyek világszerte a betegek és társadalmak növekvő szükségleteit célozzák meg. A svájci, bázeli székhelyű Novartis változatos portfólióval igyekszik kielégíteni ezen igényeket: innovatív gyógyszerek, megfizethető árú generikus és biohasonló gyógyszerek. A Novartis vezető szerepet tölt be mindezen területeken. 2017-ben a Novartis csoport forgalma 49.1 milliárd dollár volt, míg kutatás-fejlesztésre az elmúlt évben mintegy 9 milliárd dollárt fordított. A Novartis csoport vállalatai világszerte 122 000 főt foglalkoztatnak, termékei 155 országban elérhetőek. További információért kérjük, látogasson el a www.novartis.com és a www.novartis.hu oldalakra.

Orvoslátogató – Budapest

    Az Orvoslátogató feladata a Novartis beteg központúságra és transzparens együttműködésére épülő üzleti stratégiájának a megvalósítása az üzleti terveknek megfelelően a felelősségi körébe tartozó területen. Feladata az értékesítési eredmények és az üzleti részesedés növelése az optimális erőforrás felhasználás mellett, valamint, hogy hatékony szakmai kapcsolatokat építsen ki és tartson fenn az általa látogatott, szakorvosok körében, ezzel támogatva az üzleti eredmények elérését, hogy elősegítse a Novartis megkülönböztetett vezetői szerepének erősítését az adott terápiás területen.

Az orvoslátogató feladatai többek között:

  • Hosszú távú, betegközpontú szakmai kapcsolatok kiépítése az egészségügyi szakemberekkel a rövid és hosszú távú célok elérése érdekében
  • Az ügyfelek igényeinek a megismerése után javaslattétel a személyre szabott, innovatív be-tegközpontú megoldásokra a Novartis értékesítési folyamatának megfelelően
  • A márka marketing stratégiájának a megvalósítása a felelősségi körébe tartozó területen a Brand Manager és a Sales manager elvárásainak megfelelően
  • Feladata, hogy folyamtosan bővítse és fenntartsa a kiemelkedő termékismeretét, és ismereteit a Novartis prioritásaira, a tudományos információkra, termék stratégiára, pozícionálásra, üzenetekre és programokra vonatkozóan
  • Hatékonyan kommunikál a területen dolgozó többi kollégával és más funkcionális terültek kol-légáival annak érdekében, hogy értse és megvalósítsa a területre vonatkozó célkitűzéseket, hogy az ügyfelek igényeinek megfelelő, személyre szabott szolgáltatásokat biztosíthasson
  • A megfelelő erőforrásokat használja az üzleti tervek elérése érdekében, a tervezett programok a kitűzött célokkal összhangban kerülnek megszervezésre
  • Folyamatosan nyomon követi az üzleti eredményeket a területére vonatkozóan – elemzi a területi adatokat és akció tervet javasol az eredmények elérése, növelése érdekében
  • Az adminisztrációs feladatok határidőre történő elvégzése
  • A Novartis képviselőjeként a vállalat értékei és elvárt normái szerint viselkedik
  • Biztosítja, hogy minden szabályozói követelménynek és belső Novartis folyamatnak (Etikai Kódex, P3, SOP-k és egyéb előírások) megfeleően magas minőségben végezze a munkáját

Elvárások a pozícióban:

  • Orvos, gyógyszerész, biológus, vegyész vagy egészségügyi főiskolai diploma
  • Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete, angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Legalább 3 éves szakorvoslátogatói tapasztalat, ideális esetben innovatív gyógyszeripari területen
  • Számítógépes ismeretek – MS Office felhasználói ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Értékesítési és kommunikációs modellek ismerete és hatékony alkalmazása
  • Képes bizalomra épülő, hosszú távú kapcsolatok kialakítására az egészségügyi szakemberekkel
  • Együttműködő, képes csapatban dolgozni
  • Képes strukturáltan gondolkodni és jó elemző készséggel rendelkezik

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar - Anyanyelvi szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.