NEMZETKÖZI OKTATÁSI KÖZPONT
  • A Nemzetközi Oktatási Központ nemzetközi rendészeti képzéseket, nyelvtanfolyamokat szervez és bonyolít le, valamint egyéb rendészettel összefüggő események, konferenciák számára is helyszínt biztosít magyar és külföldi személyek részére egyaránt.
  • Munkatársat keresünk

    Orvos

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Biztosítja az orvosi vizsgálatra jelentkezők ellátását napi rendelési időben. Szükség esetén gondoskodik a szakrendelésre, illetve kórházba utalásról, valamint a háziorvoshoz való átirányításról. Gondoskodik a NOK hivatásos állománya fizikai felmérésének egészségügyi felügyeletéről. Felel az orvosi rendelő felszerelésének rendeltetésszerű használatáért.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • szakirányú egyetemi végzettség
      • háziorvosi, vagy foglalkozás-egészségügyi, vagy belgyógyász, vagy katasztrófa orvostan szakvizsga megléte
      • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • cafeteria, céges mobiltelefon használata
      • Bérezés: a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény 12. számú melléklete „F” munkaköri kategóriában meghatározottak alapján

    Állás, munka területe(i):

    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Orvos, Szakorvos
    • Közigazgatás
    • Közalkalmazott
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1126 Budapest, Böszörményi út 21.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria, nyelvtanulás támogatása

    önéletrajz, oklevél másolatok