MED-PRAXIS Kft (MED-PRAXIS KFT.)
  • 1995 óta foglalkozunk üzemorvosi ellátással Sopronban és vonzáskörzetében.

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Orvos

    Főbb feladatok, munkák:

      Sopronban foglalkozás-egészségügyi rendelőbe fő- vagy részfoglalkozású orvost keresünk.

      Előzetes ,- időszakos,- soron kívüli alkalmassági vizsgálatok végzése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Megbízható orvos kollégát keresünk.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Foglalkozás-orvostan szakvizsga.

    Amit kínálunk:

      Kiemelt bérezést biztosítunk szakvizsgától függően, személyes megbeszélés alapján. Első, vagy ráépített szakvizsga megszerzése biztosítható, nyugdíjas kolléga foglalkoztatása lehetséges. Személyi használatú gépkocsi rendelkezésre áll. Ügyelet, készenlét nincs, minden hétvége és ünnepnap szabad. üdvözlettel: Dr Erhardt Géza

    Állás, munka területe(i):

    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Egészségügyi szakember
    • Orvos, Szakorvos
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 6 óra
    • Részmunkaidő 4 óra
    • Vállalkozói, szerződéses

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye

    Egyéb juttatások:

    céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek, lakhatási támogatást biztosító ajánlat

    Fényképes önéletrajz.