• A HIMG hajbeültetési klinikáján FUE, FUE2 és S.H.E. hajbeültetési módszerekkel ültetünk hajat férfi és női pácienseink legnagyobb megelégedésére.
  • A megemelkedett beavatkozásszámok jóvoltából keressük új, motivált, ambíciózus orvos munkatársainkat non-invazív hajbeültetési beavatkozások elvégzésére.
  • Hajbeültetési beavatkozásokban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.
  • 2021 kora tavaszi, vagy igény szerint akár azonnali kezdéssel.
  • Versenyképes fizetéssel, rugalmas, transzparens, tervezhető munkaidő beosztással.
  • Fiatalos kollégák, stabil és biztos munkakörülmények várják, ha jelentkezik.
  • Teljes vagy részmunkaidőben.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Orvos (hajbeültetés)

2 Diplomás orvost keresünk | Pályakezdőként is jelentkezhet | Akár azonnali kezdés | Rugalmas időbeosztás | Rész-teljes munkaidő | akár 500-900.000 Ft / hó fizetés | Hosszú távra keresünk

Főbb feladatok, munkák:

  • teljes betanítással, vagy ha már rendelkezik tapasztalattal, az előnyt jelenthet
  • hajbeültetési beavatkozások elvégzése
  • esetenkénti konzultációk megtartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Orvosi egyetemi végzettség
  • Pontosság, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Akár azonnali kezdéssel
  • Hajbeültetési tapasztalat nem feltétel - teljes betanítást biztosítunk
  • Teljes munkaidő preferrált, részmunkaidő is elképzelhető

Amit kínálunk:

  • Budapest legnagyobb hajbeültetési klinikája
  • Kiváló Nyugat-Európai szintű munkakörülmények
  • Fiatalos légkör
  • Rugalmas munkavégzés, tervezhető munkaidő
  • Legújabb és legmodernebb hajbeültetési módszerek
  • Továbbképzési lehetőség, folyamatos innováció
  • Nemzetközi szakmai képzéseken való részvétel támogatása
  • Amennyiben nem rendelkezik gyakorlattal a hajbeültetés területén, betanítjuk

Egyéb információ:

  • teljes betanítással, vagy ha már rendelkezik tapasztalattal az előnyt jelenthet
  • 2021 év eleji; akár azonnali kezdéssel
  • Budapesti és Magyarországi munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvos, Szakorvos

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Vállalkozói, szerződéses
  • Részmunkaidő

Havi nettó fizetési keret:

500.000 Ft

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető