Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona

Orvos

    A Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona (1112 Budapest Kamaraerdei út 16.) Intézményi orvos munkakörre határozatlan időre munkavállalót keres.

Főbb feladatok, munkák:

    • az Intézménybe érkező ellátottak anamnézis, státusz felvétele,
    • 400 fő ellátott személyes vizsgálata, gyógykezelése meghatározott rendben és rendszerben Intézmény elektronikus dokumentációs rendszer – ellátotti státuszok, gyógyszeres terápia – naprakész vezetése
    • éves szűrések megszervezésében szoros együttműködés a vezető ápolóval.
    • havi gyógyszerek felírása, diétás étrendek, gyógytorna, szakápolási feladatok elrendelése, azok teljesülésének kontrollálása
    • ellátottak szakorvosi rendelésekre történő beutalásaival kapcsolatos ügyintézés (beutaló írása, betegszállító utalvány kiállítása)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Háziorvosi-, és vagy belgyógyászati szakorvosi diploma

    - Idősek ellátásában szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

    - Gyógyítás területén szerzett gyakorlat legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

    • stabil munkahely,
    • bejelentett munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség,
    • változatos feladatok, ahol kamatoztathatja szaktudását,
    • közalkalmazotti bértábla szerinti bérezés plusz pótlék
    • szakmai továbbképzés lehetősége,
    • zöld övezet, könnyű megközelíthetőség
    • meleg étkezés,
    • utazási költségtérítés,
    • cafetéria,
    • jó hangulatú csapat,

    Amennyiben felkeltettük érdeklődését hívja Fehér Krisztina kollégánkat, vagy küldje el jelentkezését e-mailcímünkre.

    Telefonon: 06-30/248-4018 hétköznapokon reggel 8 órától délután 15 óráig bezárólag.

    Várjuk megtisztelő érdeklődését illetve később pedig szeretettel fogadjuk kollégáink között.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvos, Szakorvos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1223 Budapest, Kamaraerdei út 16.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Jelentkezési határidő:

2019. 04. 22.

Részletes, fényképes önéletrajz