Hays Hungary Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Orvos- és patikalátogató

Főbb feladatok, munkák:

    patikák és egyes esetekben gyermekorvosok látogatása Budapesten vagy az DNY-i régióban
    referrálók tartása
    pozícióhoz kapcsolódó adminisztráció
    szakmai konferenciákon való részvétel
    visszajelzések a piacról

Az álláshoz tartozó elvárások:

    orvos, gyógyszerész, fogorvos, gyógytornász, diplomás ápoló vagy egyéb regisztrálható végzettség
    gyógyszeripari értékesítői tapasztalat
    gépjármű vezetői engedély és tapasztalat

    erős sales attitűd

    kiemelkedő kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

    versenyképes jövedelem és bónuszrendszer
    céges autó
    tablet és mobiltelefon, laptop
    cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar - Anyanyelvi szint

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Fejér megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Tolna megye

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

A jelentkezem gombra való kattintás után kérem csatolja önéletrajzát.