ENDO-KAPSZULA Kft.
  • Endo-Kapszula Endoszkópos és Gasztroenterológiai Magánorvosi Centrum
  • Munkatársat keresünk

    Orvos

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Frissen végzett vagy pályakezdő orvost keresünk klinikai kutatói és általános orvosi feladatok ellátására,
      • PhD programba való felvétellel és személyre szabott kutatói programmal.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • orvosi diploma
      • angol középfokú vagy felsőfokú nyelvtudás, orvosi szaknyelv ismerete
      • jó kommunikációs készség
      • tudományos érdeklődés
      • érdeklődés a belgyógyászati és a gasztroenterológiai orvosi területek iránt
      • aktív részvétel tudományos közlemények írásában
      • elődói készség, aktív részvétel konferenciákon
      • agilitás, csapatszellem

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • belgyógyász vagy gasztroenterológiai szakvizsga
      • célirányos korábbi szakmai és kutatói tapasztalat vagy TDK munka
      • érdeklődés endoszkópia, ultrahang vagy kapszula endoszkópia irányában
      • korábbi aktív tudományos tevékenység vagy publikált közlemények

    Amit kínálunk:

      • PhD fokozat megszerzésének támogatása egyetemen akkreditált PhD programmal
      • endoszkópos oktatás, képzés az ország legkiválóbb szakorvosaitól
      • részvétel egyetem által akkreditált gasztroenterológiai szakképzési programban
      • főállású munkaviszony, napi 8 órás munkaidő
      • versenyképes bérezés
      • stabil, hosszútávú munkalehetőség
      • teljesítményarányos premizálás
      • európai szinten egyedülálló csúcstechnológiás eszközpark
      • élvonalbeli orvostudományi kutatásokban való részvétel
      • szakmai előrelépés, fejlődési lehetőségek
      • nyitottak vagyunk az innovációra

    Állás, munka területe(i):

    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Orvos, Szakorvos
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    8000 Székesfehérvár, Budai út 316.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

    Önéletrajz, motivációs levél