Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Biztos háttérrel rendelkező gyógyszeripari megbízónk számára keresünk munkatársat

OROSZOS TÖRZSKÖNYVEZŐ

(HF 12-8414)

pozícióba.

Feladat:

  • Készítmények hazai/külföldi törzskönyveztetése,
  • Törzskönyvi beadványok elkészítése, követelmények figyelemmel kísérése,
  • Kísérőiratok idegen nyelvre történő fordíttatása, szaklektoráltatása, hatósági jóváhagyatása,
  • A belső társosztályokkal, illetve külföldi partnerekkel és hatóságokkal történő kapcsolattartás,

Elvárások:

  • Természettudományi területen szerzett végzettség,
  • Aktív orosz és angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • Gyógyszeriparban, törzskönyvezésben szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kiemelkedő fizetés.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8414"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a "jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Oroszos Törzskönyvező (HF 12-8414)
  • Rövid pozíció név: Törzskönyvező
  • Hirdető cég: HumanField Tanácsadó Iroda
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Készítmények hazai/külföldi törzskönyveztetése, Törzskönyvi beadványok elkészítése, követelmények figyelemmel kísérése, Kísérőiratok idegen nyelvre történő fordíttatása, szaklektoráltatása, hatósági jóváhagyatása, A belső társosztályokkal, illetve külföldi partnerekkel és hatóságokkal történő kapcsolattartás,
  • Elvárások: Természettudományi területen szerzett végzettség, Aktív orosz és angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt, Gyógyszeriparban, törzskönyvezésben szerzett tapasztalat előnyt jelent, Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Orosz
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-11
Állás, munka még: HumanField Tanácsadó Iroda>