Ordermanager

    A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

    A Siemens Energy Management Budapesti Üzemének fő profilja az olajszigetelésű és száraz elosztó- transzformátorok fejlesztése és gyártása nem csak a hazai elektromos hálózat számára, hanem a folyamatosan bővülő export piacokra is.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Értékesítési adminisztráció lebonyolítás (vevői ajánlatkérések alapján – igény esetén – kapacitásfoglalás, adatszolgáltatás export kontroll vizsgálathoz, szállítási határidő esetleges meghatározása a gyártási leterheltség ismeretében)
  • Vevői megrendelések fogadása, gyártási és szállítási határidő meghatározása
  • Megrendelés státuszának folyamatos nyomon követése a gyártási és szállítási határidő betartásának, az optimális szállítási képesség elérésének és a vevő megfelelő tájékoztatása érdekében
  • Számlák, jóváírások készítése
  • SAP használat, adatrögzítés, adatszolgáltatás, statisztikák készítése

Mi különböztet meg másoktól?

  • Szakirányú közép-vagy felsőfokú (külkereskedelmi, gazdasági, pénzügyi/logisztikai) végzettség
  • Szóban és írásban aktív angol vagy német nyelvtudás
  • Magas felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel)
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség: kapcsolatteremtő-, problémamegoldó-, konfliktuskezelő készség

Mit érdemes még tudnod?

  • SAP ismeret

Miért a Siemens?

    Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest II. Rákóczi Ferenc út 189.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.