WHC Diák Iskolaszövetkezet
Partnerünk egy energiagazdálkodási vállalat, amely a világ 175 országában 99.000 embert foglalkoztat. Olyan energiahatékony megoldásokat kínál, amelyek segítenek ügyfeleinek a villamos, hidraulikus és mechanikus energia hatékony, biztonságos és fenntartható felhasználásában. Eszközeikkel a vállalatok okosabban tudnak gazdálkodni az energiával és fenntarthatóvá tehető a tevékenységük. Arra biztatják munkavállalóikat, hogy nézzenek másképp a saját tevékenységükre, és legyenek pozitív hatással a környezetükre.

Order management gyakornok - Budapest, XII. kerület (ZE-4854) - Diákmunka

Feladatok:

  • Supply Team, Order Management csapat napi munkájának támogatása
  • Fő feladat: vásárlások rögzítése ERP rendszerben
  • Emailek kezelése,
  • Riportok készítése

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Megbízható, precíz hozzállás
  • Heti min. 24 óra vállalása (rugalmasan)

Amit kínálunk:

  • A betanulás után home office munkavégzés lehetséges
  • Br. 1724 Ft-os órabér
  • Támogató csapat
  • Hosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest vonzáskörzete