Cégünk, a CTDI Kft. elektronikai készülékek nagytételes javításával és felújításával foglalkozik.

Munkatársat keresünk

Order Control / Customer Service Representative

    pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Rendszeres kommunikáció szóban és írásban vállalati ügyfeleinkkel,
  • Ügyfeleink rendelésének nyomonkövetése,
  • Teljesítmény mutatók számítása,
  • Napi, heti és havi riportok készítése, ellenőrzése,
  • Kiszállítások koordinálása,
  • Operációval való rendszeres kapcsolattartás,
  • Társosztályok támogatása (Logisztika, Repair, Beszerzés, Raktár, IT),
  • Belső problémák megoldásában aktív szerepvállalás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség,
  • Vevőközpontúság,
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek (biztos Microsoft Excel tudás),
  • Biztos szóbeli és írásbeli nyelvtudás magyar és angol nyelven,
  • A német nyelvtudás előnyt jelent.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Multinacionális cégnél vagy hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Erős cafetéria juttatási csomag
  • Bejárás támogatása
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek.
  • Stabil és megbízható vállalati háttér.
  • Fiatalos csapat, kiváló és inspiráló munkahelyi légkör.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1183 Tóth Árpád utca 1.

Jelentkezni fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal lehet, fizetési igény megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva.