Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Cégünk, a CTDI Kft. elektronikai készülékek nagytételes javítás-felújításával foglalkozik.
Munkatársat keresünk

Order Control / Customer Service Representative.

pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevői rendelések rögzítése és nyomon követése,
  • Rendszeres vevői kommunikáció,
  • Teljesítmény mutatók számítása,
  • Napi, heti és havi riportok készítése,
  • Kiszállítások koordinálása,
  • Operációval való rendszeres kapcsolattartás
  • Társosztályok támogatása (Logisztika, Repair, Beszerzés, Raktár),
  • Belső problémák megoldásában aktív szerepvállalás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Jó kommunikációs készség,
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség,
  • Vevőközpontúság,
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek (biztos Microsoft Excel tudás),
  • Biztos szóbeli és írásbeli nyelvtudás magyar és angol nyelven (német előny)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület.

Jelentkezni fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal lehet, fizetési igény megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Order Control / Customer Service Representative.
  • Rövid pozíció név: Ügyfélszolgálatos munkatárs
  • Hirdető cég: CTDI Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XVIII. kerület
  • Feladatok: Vevői rendelések rögzítése és nyomon követése, Rendszeres vevői kommunikáció, Teljesítmény mutatók számítása, Napi, heti és havi riportok készítése, Kiszállítások koordinálása, Operációval való rendszeres kapcsolattartás Társosztályok támogatása (Logisztika, Repair, Beszerzés, Raktár), Belső problémák megoldásában aktív szerepvállalás
  • Elvárások: Egyetemi vagy főiskolai diploma Jó kommunikációs készség, Jó szervező- és problémamegoldó készség, Vevőközpontúság, Felhasználószintű számítógépes ismeretek (biztos Microsoft Excel tudás), Biztos szóbeli és írásbeli nyelvtudás magyar és angol nyelven (német előny)
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Magyar
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: CTDI Kft.>