Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyar tulajdonú, informatika biztonsággal, telekommunikációval kapcsolatos termékeket fejlesztő, emellett rendszerüzemeltetési, IT biztonsági szolgáltatásokat nyújtó megbízónk számára keresünk munkatársat a következő pozíció betöltésére:

Oracle PL/SQL fejlesztő

Az elvégzendő feladatok:

  • A cég által korábban fejlesztett szoftverek továbbfejlesztése, hibajavítása
  • Oracle PL/SQL fejlesztő (Microsoft Windows/Linux) – heterogén környezetben, kliens-szerver architektúrában működő szoftverek adatbázis-oldali, esetenként szerveroldali komponenseinek fejlesztése.
  • Új szoftverfejlesztési projektekben:
    • Tervezés
    • Implementáció
    • Fejlesztői tesztelés
    • Kapcsolódó dokumentációk készítése

Elvárásaink:

  • legalább 3 év gyakorlat Oracle PL/SQL fejlesztésekben
  • gyakorlat komplex adatbázis tervezésben
  • legalább alapfokú Oracle adatbázis adminisztrátori ismeretek
  • rendszerszintű gondolkodásmód, áttekintőképesség
  • legalább alapfokú jártasság Java nyelvben előny
  • jártasság MySQL, MSSQL rendszerekben előny
  • Linux fejlesztői környezet alapszintű ismerete előny
  • TCP/IP, hálózati programozás ismeret előny
  • IT biztonság, kriptográfia területén szerzett gyakorlat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Sokszínű, változatos, érdekes munka
  • Szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása
  • Fejlődésre inspiráló, a szakmai tudás megosztását támogató, innovatív környezet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest

További információk: Attila Czuczor
Tel: +361/88-33-518

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Oracle PL/SQL fejlesztő
  • Hirdető cég: Reed Specialist Recruitment
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A cég által korábban fejlesztett szoftverek továbbfejlesztése, hibajavítása Oracle PL/SQL fejlesztő (Microsoft Windows/Linux) – heterogén környezetben, kliens-szerver architektúrában működő szoftverek adatbázis-oldali, esetenként szerveroldali komponenseinek fejlesztése. Új szoftverfejlesztési projektekben: Tervezés Implementáció Fejlesztői tesztelés Kapcsolódó dokumentációk készítése
  • Elvárások: legalább 3 év gyakorlat Oracle PL/SQL fejlesztésekben gyakorlat komplex adatbázis tervezésben legalább alapfokú Oracle adatbázis adminisztrátori ismeretek rendszerszintű gondolkodásmód, áttekintőképesség legalább alapfokú jártasság Java nyelvben előny jártasság MySQL, MSSQL rendszerekben előny Linux fejlesztői környezet alapszintű ismerete előny TCP/IP, hálózati programozás ismeret előny IT biztonság, kriptográfia területén szerzett gyakorlat előny
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: Reed Specialist Recruitment>