Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt., Pénzügyi Igazgatósága

Oracle PL/SQL fejlesztő

munkatársat keres.

FELADATOK, melyek Rád várnak:

  • Oracle PL/SQL alapú adatbázis továbbfejlesztése egy adott célra létrehozott kisebb adattárházzá.
  •  Az adattárház továbbfejlesztése, optimalizálása, részvétel a szakmai üzemeltetésében (scriptek írása, futtatása, zárások támogatása).
  • Részvétel a standard lekérdezések, BI kapcsolatok kialakításában.
  • Zárási folyamatok integrálása az adattárházba.
  • A Pénzügyi Igazgatóság kulcsfelhasználóinak támogatása.
  • Kapcsolattartás a forrásrendszerekkel, rendszerszervezőkkel, üzleti elemzőkkel.

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Rutinos SQL, PL/SQL fejlesztő vagy, gyakorlatban is alkalmazott fejlesztési ismeretekkel rendelkezel
  • Adattárházi környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • BI technológiák ismerete

ELŐNYT jelent Számodra:

  • Angol nyelvismeret
  • BI fejlesztési ismeretek

Egyéb ELVÁRÁSOK:

  • Érdekel a pénzügyi szektor/biztosítási iparág
  • Jó a dokumentációs készséged
  • Jó a kommunikációs- (fejlesztőkkel, üzleti szakértőkkel) és szervezőkészséged.

Amit mi BIZTOSÍTUNK:

  • Stabil, nemzetközi vállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Kötetlen munkaidő
  • Home office lehetőség

Várjuk jelentkezését.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Munkavégzés helye:

1091 Budapest, Üllői út 1.