A hazai biztosítási szektor egyik vezető szereplőjének
IT Igazgatósága

Oracle fejlesztő

munkatársat keres.

Feladataid lesznek:

  • PL/SQL-ben fejlesztés
  • Kódok/folyamatok optimalizálása
  • Napi üzemeltetés
  • Hibakeresés támogatása, részvétel problémamegoldásban
  • Release-ek végrehajtása, az élesítéssel kapcsolatos feladatok előkészítése
  • Rendszer monitorozása (OEM, Nagios)
  • Fejlesztési, tesztelési dokumentációk készítése

Kit keresünk?

  • Egy proaktív, önállóan és csapatban is dolgozni tudó, jó együttműködési készséggel és tulajdonosi szemlélettel rendelkező kollégára van szükségünk, aki
  • Ismeri az Oracle adatbázis-kezelőt,
  • Relációs adatbázis ismerettel rendelkezik,
  • Oracle PL/SQL fejlesztői tapasztalattal bír,
  • ismeri az UNIX/LINUX operációs rendszert
  • lelkesen, lendületes munkavégzi a munkáját.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Adatmodellezési ismeret
  • Fejlesztési módszertanok ismerete
  • CRM vagy ügyfélkezelő rendszer ismeret
  • Üzemeltetési tapasztalat

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

  • jól megközelíthető, központi helyen.
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk egészségbiztosítási csomagot és kafetériát tartalmaz.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest