Az ICT igazgatóság a KBC magyarországi érdekeltségei számára biztosít magas színvonalú informatikai megoldásokat. Megtervezzük, kialakítjuk és üzemeltetjük a Bankcsoport informatikai rendszerét. A Közép-európai adatközpontunk magas színvonalú adatközpont szolgáltatásokat nyújt a közép-európai (Csehország, Szlovákia, Belgium, Írország) KBC Group szervezetek számára.

Oracle adatbázis rendszergazda

Főbb feladatok:

    A bankcsoport Oracle adatbázis alapú rendszereinek karbantartása, fellépő rendszerhibák elhárítása, megelőzése Az Oracle adatbázis alapú rendszerek magas szintű rendelkezésre állásának biztosítása Technikai támogatás ezen rendszerekkel kapcsolatban a bejelentett hibák javítására. A rendszerrel kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése Szakértői részvétel az Oracle alapú rendszerekkel kapcsolatos fejlesztési projektek végrehajtásában Adatszolgáltatási kötelezettség támogatása

Munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • Oracle DB ismeret (11g és 12c környezetben)
  • SQL/PL-SQL ismeret Linux ismeret(RedHat előnyben)
  • 1-2 év közötti szakmai tapasztalat hasonló területen, vagy szakmai gyakorlaton.
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • JAVA ismeret HA környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat RMAN ismeret Oracle RAC, Data Guard, ASM ismeretek Oracle Entreprise Manager Cloud Control ismerete OID ismeretek WEB technológiák ismerete (Apache, HTML, JS, PHP, XML, CSS)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.