Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

ORACLE ADATBÁZIS ADMINISZTRÁTOR

Nemzetközi hátterű, pénzügyi szektorban tevékenykedő, többszörös Superbrands díjazott Partnerünk számára új kollégát keresünk az üzemeltető csapatba bővülés céljából.

Feladatok:

  • Oracle adatbázisok üzemeltetése, optimalizálása (DBA),
  • DB környezetek kialakítása (saját/felhő, éles/teszt), optimalizálása,
  • Linux szerverek (Oracle, Rhel) üzemeltetése,
  • Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben,
  • Kapcsolattartás az IT rendszerszervezőkkel és külső szakértőkkel.

Elvárások:

  • Legalább 3 év tapasztalat ODBA-ként,
  • Oracle (RDBMS, RAC, Rman, Dataguard) ismeret,
  • Linux rendszer ismeretek,
  • strukturált gondolkodásmód,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • önálló, proaktív munkavégzéssel bír.

Előny:

  • Nagios ismerete,
  • VmWare ismeretek,
  • Storage és SAN adminisztrátori ismeretek.

Pozíció területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó

Location:

Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a "jelentkezem" gombra kattintva magyar nyelvű önéletrajzoddal.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Oracle adatbázis adminisztrátor
  • Rövid pozíció név: Adatbázis adminisztrátor
  • Hirdető cég: Karrier Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Oracle adatbázisok üzemeltetése, optimalizálása (DBA), DB környezetek kialakítása (saját/felhő, éles/teszt), optimalizálása, Linux szerverek (Oracle, Rhel) üzemeltetése, Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben, Kapcsolattartás az IT rendszerszervezőkkel és külső szakértőkkel.
  • Elvárások: Legalább 3 év tapasztalat ODBA-ként, Oracle (RDBMS, RAC, Rman, Dataguard) ismeret, Linux rendszer ismeretek, strukturált gondolkodásmód, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, önálló, proaktív munkavégzéssel bír.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-18
Állás, munka még: Karrier Hungária Kft.>