Pannonjob Kft.

Optikai hálózattervező

Távközlési - és IT rendszerintegrációval, valamint rendszer támogatással, hálózatüzemeltetéssel foglalkozó budapesti partnerünk keresi kollégáját
Optikai hálózattervező pozícióba

Feladatok:

  • Stratégiai hálózat nyomvonal tervezés
  • Kapacitás és kábelstruktúra design
  • Végponti bekötések tervezése (p2p), technical presales feladatok ellátása, szolgáltatás-ajánlatok előkészítése
  • Optikai végpont megoldások tervezése, ügyfél kapcsolattartás, helyszíni bejárások, alvállalkozói kapcsolattartás
  • Hálózati topológia -, meglévő hálózatok kihasználtságának optimalizálása, új nyomvonalak kialakítása
  • Optikai nyomvonalak kialakítása alépítményes és légvezetékes hálózatokban

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Haladó térképészeti ismeretek (Google)
  • Magas szintű hálózattervezési rálátás

Előnyök:

  • Szakmai angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmai képzések
  • Angol nyelvtanulási lehetőség
  • Jó kereseti lehetőség
  • Béren kívüli juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XX. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.