A Talentis Consulting Zrt. keres, vasúti kivitelező partnere az R-KORD Kft. számára, gyengeáramú rendszerek kivitelezéséhez, azonnali kezdési lehetőséggel

OPTIKAI HÁLÓZATSZERELŐ

munkatársakat.

FŐBB FELADATOK:

  • Optikai kábelek hegesztése, kifejtése, mérése kül- és beltéren;
  • Távközlési hálózatok építése kül- és beltéren tervek alapján;
  • LAN végpontok kiépítése tervek alapján;

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • Fizikai munkára és önálló munkavégzésre való képesség;
  • Szakirányú végzettség (pl. villanyszerelő, műszerész);
  • Terhelhetőség, munkájára igényes hozzáállás;
  • Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés;

ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Gépjármű vezetői engedély;
  • Budapest és/vagy Herceghalom környéki lakóhely;

AMIT KÍNÁLUNK

  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Főállású munkaviszony;
  • Teljes munkaidő;
  • Reális célkitűzések alapján működtetett bérezés;
  • Barátságos légkör;
  • Munkába járási támogatás;

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Magán-munkaközvetítői tevékenység: FE/12/3748-2/2019

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, regisztráljon és töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető Karrier Oldalán keresztül, a megjelenő álláshirdetés alatt a „JELENTKEZEM” gombra kattintva.