Légy részese az agykutatási felfedezések sikereinek, fejleszd velünk a világ leggyorsabb 3D lézerpásztázó mikroszkópját!
Várunk fejlesztő csapatunkba

OPTIKAI FEJLESZTŐMÉRNÖK

pozícióba!

Pár szóban rólunk:

    Termékeink az idegtudományi kutatások terén csúcstechnológiát képviselnek, fejlesztéseink a life science nagy jövő előtt álló területén zajlanak. Célunk a forradalmi technológia humán gyógyászatban történő alkalmazása úgy a rákkutatásban, mint a vakság vagy az epilepszia kezelésében.

Optikai fejlesztőmérnök csapatunk végzi:

  • Optikai rendszerek tervezését, beállítását
  • Műszerek kiválasztását, specifikációs lista összeállítását
  • Dokumentáció, beállítási protokollok elkészítését

A fenti feladatokra Téged keresünk, ha:

  • Fizikus vagy finommechanikai gépészmérnök végzettséggel rendelkezel
  • Optikai tanulmányokat folytattál
  • Lézeres szakmai tapasztalattal bírsz
  • Magabiztos az angol nyelvtudásod
  • Nagyfokú önállóság és felelősségteljes munkavégzés, valamint megbízhatóság, precizitás, talpraesettség jellemez
  • Jó a problémamegoldó és kommunikációs készséged

Előnyt jelentenek:

  • MATLAB ismeret
  • Mikroszkóp fejlesztésben szerzett tapasztalat

Miért válassz minket?

  • Valódi kihívást jelentő fejlesztési feladatokkal foglalkozhatsz a mindennapokban
  • Új technológiákat használhatsz a feladatok elvégzése során (State of the art)
  • Napi szinten kommunikálhatsz a fejlesztési osztályokkal (Gépészet, Elektronika, Szoftver, Biológia)
  • Barátságos és egyben igényes munkakörnyezetben dolgozunk
  • Biztosítunk angol nyelvtanulási lehetőséget
  • Lehetőség van csoportos és önálló munkavégzésre egyaránt

    Munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű
    Munkaidő: Teljes munkaidőben

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Fizikus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 9. kerület, Tűzoltó utca 59.

Ha sikerült felkeltenünk az érdeklődésed, nincs más hátra, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a ’Jelentkezem’ gombra kattintva, majd dőlj hátra és várd a hívásunkat!