Work Force Kft.

Autóiparban tevékenykedő nemzetközi partnerünk számára

OPERÁTOR

kollégákat keresünk főállású, veszprémi munkavégzésre, szállással és azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Félkész és késztermékek összeszerelése gyártósoron, gépek anyagellátásának biztosítása, csomagolás, anyagmozgatás

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Gyártósoron, termelésben szerzett tapasztalat

Mit kínálunk?

  • Munkaszerződést a cég saját alkalmazottjaként!
  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
  • Teljesítmény bónusz
  • Karrier bónusz
  • Étkezési támogatás
  • Cafeteria
  • Változatos kiegészítő juttatások: sport támogatás, kedvezményes telefonvásárlás
  • Tiszta és rendezett munkakörülmények, jól felszerelt szociális helységek egy díjakkal elismert munkáltatónál
  • Munkaruházat
  • Távolról érkezőknek ingyenes szállás biztosítunk

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Veszprém
  • Munkarend: 3 vagy 4 műszakos munkarendben, 8 vagy 12 órában

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük hívja a 20/251-3353-as telefonszámot, vagy küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014